Відділення променевої терапії на 70 ліжок для лікування пацієнтів має необхідну кількість приміщень для надання стаціонарної медичної допомоги онкохворим. Створені умови для перебування онкохворих та роботи медичних працівників, приміщення відповідають санітарним нормам. Відділення обладнано відповідно до діючих санітарних правил та НРБ при роботі з джерелами іонізуючого випромінювання і укомплектовано необхідною апаратурою та спеціально підготовленими кадрами, що мають дозвіл на роботу з джерелами іонізуючого випромінювання.
У 2021 році в КНП «ЗПЦ» ЗОР встановлений перший лінійний прискорювач HALCYON, а в 2022 році – другий.
Унікальність лінійних прискорювачів e тому, що з їх допомогою лікарі можуть опромінювати пухлину з максимальною точністю, при цьому не завдаючи шкоди здоровим тканинам організму.
Для топометричної підготовки пацієнта використовується апарат комп’ютерної томографії PHYLIPS BIG BORE 2000 оснащений аналоговою системою лазерних центра торів та плануюча система для розрахунку планів лікування за методикою 3D conformal therapy, IMRT, VMAT, 3D візуалізації - ECLIPCE, а також системою обліку та адміністрування пацієнтів, електронної черги - ARIA.
Ще однією особливістю відділення променевої терапії є безперервність лікування, адже апарати є взаємозамінними, відкаліброваними, стандартизованими.
Важлива участь в процесі лікування досвідчених променевих терапевтів – усі з вищою кваліфікацією медичних фізиків.
У відділенні наявний апарат для внутрішньопорожнинного опромінення (брахітерапії) та рентген-терапевтичний апарат, на якому проводиться терапія поверхневих злоякісних новоутворень.
Лікарі відділення освоюють і впроваджують у практику сучасні методи діагностики, лікування та профілактики онкологічних захворювань.
Постійно вдосконалюються організаційні форм і методи медичного забезпечення населення, лікування і догляд за онкохворими. Впроваджується передовий досвіду роботи, наукова організації праці.
Структурний підрозділ променевої терапії КНП «ЗПЦ» ЗОР взаємодіє з науково-дослідними інститутами, департаментом охорони здоров’я області, управлінням надзвичайних ситуацій та екобезпеки Закарпатської обласної державної адміністрації, органами міністерства внутрішніх справ, Ужгородським національним університетом, обласними, міськими та районними лікувальними закладами для дорослих, Національним інститутом раку (м. Київ), Інститутом медичної радіології ім. С.П. Григорєва (м. Харків), з Державним комітетом ядерного регулювання України.